Letenky do Grécka od 27 €

Radi by ste sa vybrali na letnú dovolenku k moru? V ponuke sú momentálne letenky do Grécka od 27 € za spiatočný let.

Letieť môžete napr. do Atén, na Thessaloniki, na Rhodos, na Zakynthos, na Santorini atď. Letieť môžete z letísk Viedeň/Budapešt/Bratislava.

Ponuku akciových leteniek do Grécka si môžete pozrieť tu: 

V ponuke sú taktiež letenky aj na grécky Cyprus kde ceny začínajú od 39 € za spiatočný let.

Ponuku akciových leteniek na Cyprus si môžete pozrieť tu:

V cene letenky máte príručnú batožinu (malú tašku) povolené rozmery sú 40x25x20cm. Väčšia príručnú batožina sa dá dokúpiť v službe priority boarding.

Podmienky vstupu do Grécka

Od 15. júna 2020 môžu občania 29 krajín (vrátane Slovenska) pricestovať do Grécka bez povinnosti absolvovať karanténu či predloženia potvrdenia o výsledku testu na ochorenie COVID-19. Na letisku po prílete však môžu byť vykonávané náhodné kontroly cestujúcich. Bližšie info sa môžete dočítať na stránke mzvtu:

Cyprus otvoril od júna v dvoch fázach obe svoje medzinárodné letiská v Larnake a v Pafose. Prvá fáza sa skončila 19. júna 2020, druhá fáza prebieha od 20. júna 2020.

Slovensko je v kategórii bezpečných krajín a tak Slováci môžu na dovolenku na Cyprus cestovať už bez nutnosti testu na COVID-19. Ten bol do 19. júna ešte nutnosťou.

Pre všetkých cestujúcich prichádzajúcich na Cyprus bez ohľadu na kategóriu platí povinnosť pred odletom sa zaregistrovať, vyplniť dotazník a podpísať série vyhlásení na stránke: cyprusflightpass.gov.cy, cez ktorú bude následne vystavený tzv. flightpass. Uvedený registračný formulár má za cieľ pomôcť tzv. „contact tracking“- sledovaniu všetkých kontaktov v prípade pozitívneho nálezu a ich následného testovania bližšie info sa môžete dočítať na stránke mzv tu:

Používanie lekárskeho rúška na tvári je povinné počas celého pobytu v budovách terminálov.

Tip na ubytovanie

Kompletnú ponuku ubytovania v Grécku si môžete pozrieť tu:

Kompletnú ponuku ubytovania na Cypre si môžete pozrieť tu: 

Prenájom auta

Ak by ste mali záujem si vypožičať auto a pocestovať po Gréckych ostrovoch kompletnú ponuku prenájom áut si môžete pozrieť tu:

Ak máte nejaké otázky k letenke alebo k ubytovaniu kľudne nás môžete kontaktovať radi vám poradíme.

Podľa kategórie

Články

Otázky a odpovede

  •  

Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!