Dovolenky

Slovensko a zahraničie

Drahí cestovatelia,

pripravili sme pre vás špeciálnu kategóriu Dovolenky, kde nájdete napríklad najnovšie akcie na first a last minute, akciové pobyty a poznávacie zájazdy.

V kategórii first minute si vyberiete zájazd s výraznou zľavou oproti bežnej cene, first minute zľavy sú väčšinou 33 %. First minute dovolenky sú výborná voľba pre ľudí, ktorí si vedia naplánovať letnú dovolenku dopredu. V ponuke cestovných kancelárii first minute dovolenky sú v ponuke na jeseň a v zime so zľavou na letné dovolenky. Výhodou je široký výber dovoleniek a dostatok času na plánovanej vašej dovolenky.

V kategórii last minute nájdete dovolenky s výraznou zľavou 50 až 70% ide o dovolenky na poslednú chvíľu. Zvyčajne čím skôr na last minute dovolenku odchádzate, tým máte vyššiu zľavu. Last minute dovolenky sú výhodná voľba pre flexibilných cestovateľov. Nevýhodou je že, zvyčajne sú najlepšie letoviská a kvalitné hotely vypredané, takže vyberáte z toho, čo zostáva voľné.

V kategórii akciové pobyty v zahraničí a v akciové pobyty na Slovensku môžete nájsť pobyty so zľavou na víkendové poznávacie pobyty a wellness pobyty na Slovensku, v Čechách a v Maďarsku, taktiež pobyty v zahraničí, pobyty pri mori a pobyty v exotike.

V kategórii poznávacie zájazdy môžete nájsť autobusové zájazdy, letecké zájazdy, pobyty pri mori, 1-dňové a viac denné zájazdy, adventné a silvestrovské zájazdy, zájazdy pre deti a lyžovačky.

Akcie aktualizujeme viac-krát denne, takže každá ponuka je vždy najaktuálnejšia.

Radi by ste si oddýchli od každodenného zhonu, stresu a domácich povinností?

Vďaka naším akciám si určite vyberiete z veľkej ponuky dovoleniek a pobytov, a vďaka akciovým cenám môžete cestovať za babku, tak nič vám nebráni v tom, aby ste si pobalili kufre, dobrú náladu, pripravili doklady a hurá na dovolenku.

Ak máte nejaké otázky k letenke alebo k ubytovaniu kľudne nás môžete kontaktovať radi vám poradíme.

Ušetrite peniaze a cestujte lacno cez …

dovolenkujlacno.sk!

Kategórie článkov