Paríž s odletom z Viedne za 14 Eur

Máme tu pre vás tip na skvelú akciu na letenky Paríž s odletom z Viedne za 14 Eur za spiatočný let. Letí sa na letisko Beauvais. Letieť môžete napr. v termíne 4.3. (streda) – 11.3.2020 (streda).

Kalendár termínov si môžete pozrieť tu: 

Letenku v termíne 4.3 – 11.3.2020 za 14 Eur si môžete zakúpiť tu:

Letí sa priamo z Viedne so spoločnosťou Laudamotion v cene je 1ks malá príručná batožina do 5 kg (40cm x 25cm x 20cm) veľká príručná batožina do 10 kg iba, ak si dokúpite Priority.

Ako sa dostať z letiska Beauvais do centra:

Letisko Paríž – Beauvais je od hlavného mesta vzdialené 80 km. Z letiska Beauvais existujú priame autobusové i vlakové spojenia do centra Paríža.

AUTOBUS
Letiskové autobusy jazdia priamo medzi letiskom a Porte Maillot v Paríži.

Autobusom sa dostanete priamo do Paríža na Porte Maillot za cca 15 Eur/jednosmernný lístok. Cesta trvá cca 75 minút. Autobus ide cca každých 20 mon. Zo stanice Porte Maillot ide linka metra M1.

VLAK
Z letiska premávajú vlaky francúzskej národnej železnice CNSF. Cesta vlakom trvá približne hodinu a musíte sa dopraviť na stanicu CNSF Beauvais, ktoré je vzdialené 5 km. Z Beauvais sa viete dostať aj na letisko Charles de Gaulle autobusom lístok stojí cca 13 eur a cesta trvá cca 80 minút.

Tip na ubytovanie:

Ibis Paris Ornano Montmartre Nord 18eme 3* hotel  sa nachádza v preslávenej štvrti Montmartre 120 metrov od stanice metra Porte de Clignancourt odkiaľ premávajú priame linky do centra Paríža a 15 minút pešo od baziliky Sacré Coeur. Cena na 7 nocí pre 2 osoby 484 Eur t.j. na osobu a noc 34,57 Eur.

Ubytovanie v hoteli Ibis Paris Ornano Montmartre Nord 18eme  si môžete zarezervovať tu:

Kompletnú ponuku ubytovania v Paríži si môžete pozrieť tu:

Lacnejšia možnosť ubytovania je cez www.airbnb.com (majitelia svojich nehnuteľností prenajímajú izby/byty/domy/apartmány).

Ak nie ste ešte zaregistrovaný na Airbnb, zaregistrovať sa môžete tu: 

Po zaregistrovaní sa na Airbnb dostanete úvodný kredit, ktorý môžete využiť na ubytovanie v hodnote cca 20 – 40 Eur.

Ubytovanie cez Airbnb v Paríži si môžete pozrieť tu: 

Články
Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!