New York z Budapešti za 332 Eur

Skvelá akcia na New York z Budapešti za 332 Eur. Letieť budete na ceste tam s leteckou spoločnosťou Brussels Airlines a na ceste späť s Austrian Airlines. Letí sa s jedným krátkym prestupom na ceste tam v Bruseli a na ceste späť vo Viedni. V cene letenky máte 1 ks príručnú batožinu do 8 kg povolené rozmery (55cm x 40cm x 23cm) a 1 ks malú tašku/kabelku do 2 kg povolené rozmery (40cm x 30cm x 10cm). Batožina do podpalubia je za príplatok.

Letenky za túto cenu sú v termíne 17.3-24.3.2020 letenku si môžete zarezervovať tu:

Ak by ste chceli letieť z Viedne letenky bez prestupu sú za cenu 399 Eur.

Letí sa v oboch smeroch so spoločnosťou Austrian Airlines a v cene letenky máte 1 ks príručnú batožinu do 8 kg povolené rozmery (55cm x 40cm x 23cm) a 1 ks malú tašku/kabelku do 2 kg povolené rozmery (40cm x 30cm x 10cm). Batožina do podpalubia je za príplatok.

Kalendár termínov si môžete pozrieť tu: 

Na vstup do USA potrebujete elektronickú autorizáciu ESTA (Electronic System Travel Authorization), ktorá vám umožňuje vstup do USA, platí 2 roky a môžete v USA ostať 90 dní. Za registráciu sa platí poplatok vo výške 14 USD.

ESTU si môžete vybaviť tu: 

Tip na ubytovanie:

Ubytovanie v New Yorku si môžete pozrieť tu:

Najlacnejšia možnosť ubytovania je cez www.airbnb.com (majitelia svojich nehnuteľností prenajímajú izby/byty/domy/apartmány).

Ak nie ste ešte zaregistrovaný na Airbnb, zaregistrovať sa môžete tu: 

Po zaregistrovaní sa na Airbnb dostanete úvodný kredit, ktorý môžete využiť na ubytovanie v hodnote cca 20 – 40 Eur.

Ubytovanie cez Airbnb v New Yorku si môžete pozrieť tu: 

Články
Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!