Maledivy za 709 Eur all incl. 10 nocí

Ak ešte nemáte vybratú dovolenku a chceli by ste si v najbližších dňoch zaletieť do Exotiky komplet dovolenka vás bude stáť cca 709 Eur/Osoba + cestovné poistenie + transfer na ostrov Guraidhoo.

Letieť budete s Top leteckou spoločnosť Emirates Airlines a v cene letenky máte batožinu, stravu a nápoje na palube. Prestupovať budete v Dubaji.

Nakoľko v Dubaji budete mať dlhší prestup budete mať čas si ísť pozrieť Dubaj. Ubytovanie v Dubaji si môžete pozrieť tu:

Ak by ste mali záujem o iný termín kontaktujte ma emailom: [email protected]

Ja som pre vás vybrala termín  od 5.9. do 15.9.2020 letenku nájdete tu:

Tip na ubytovanie:

Penzión Medhufaruinn sa nachádza na pláži a ponúka 4-hviezdičkové ubytovanie v Guraidhoo a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a spoločný salónik. Medzi zariadenia tohto ubytovacieho zariadenia patrí reštaurácia, recepcia s nepretržitou prevádzkou a spoločná kuchyňa spolu s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovacie zariadenie poskytuje hosťom izbovú službu, bankomat a zmenáreň.
Každá izba je vybavená písacím stolom, TV s plochou obrazovkou a vlastnou kúpeľňou. Všetky ubytovacie jednotky v penzióne Medhufaruinn sú vybavené klimatizáciou a šatníkovou skriňou.
Hostia v ubytovacom zariadení si môžu pochutnať na kontinentálnych raňajkách.
Penzión Medhufaruinn ponúka detské ihrisko.

Mesto Male je vzdialené 2 km a mesto Maafushi 3,1 km. Najbližšie letisko je medzinárodné letisko Male, 2,5 km od penziónu Medhufaruinn. Ubytovacie zariadenie ponúka platenú kyvadlovú dopravu na letisko.

Ubytovanie all inclusive na 10 nocí cena 168 Eur/Osoba

Ubytovanie si môžete zarezervovať tu:

Články
Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!