Maledivy za 883 Eur plná penzia 10 nocí

Ak ešte nemáte vybratú zimnú dovolenku a chceli by ste sa ísť v zime zahriať do tepla komplet dovolenka v exotike vás môže stáť cca 883 Eur/Osoba + cestovné poistenie + transfer.

Letieť budete s Top leteckou spoločnosť Emirates Airlines a v cene letenky máte batožinu, stravu a nápoje na palube. Prestupovať budete v Dubaji.

V ponuke  sú za túto cenu termíny od novembra do mája. Nájdete ich v systéme, keď vám systém vyhľadá letenku, tak vľavo hore máte zobraziť celý mesiac aj s cenami leteniek.

Ja som pre vás vybrala termín od 9.12. do 20.9.2020 letenku nájdete tu:

Tip na ubytovanie:

Ubytovacie zariadenie Liberty Guest House sa nachádza v meste Mahibadú a ponúka reštauráciu, spoločenskú miestnosť, záhradu a zariadenia na vodné športy. Najbližšie Medzinárodné letisko Male je od ubytovania Liberty Guest House vzdialené 2,5 km. Ubytovanie na 10 nocí dvojlôžková deluxe izba plná penzia cena 418 Eur/Osoba.

Link na ubytovanie nájdete tu:

Ubytovacie zariadenie Ocean Village Maldives ponúka izby s klimatizáciou a s bezplatným Wi-Fi. Ubytovacie zariadenie má okrem iného aj terasu a spoločenskú miestnosť. K dispozícii je služba nonstop recepcie. Ubytovanie na 10 nocí dvojlôžková deluxe izba s výhľadom na more plná penzia cena 547 Eur/Osoba.

Link na ubytovanie nájdete tu:

Kompletnú ponuku ubytovania na Maledivách si môžete pozrieť tu:

Články
Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!