Maledivy od 596 Eur all incl. 7 nocí

Ak ešte nemáte vybratú dovolenku na zimu a chceli by ste sa ísť v zime zahriať do exotiky komplet dovolenka vás bude stáť cca 596  Eur/Osoba + kto nemá celoročné cestovné poistenie cca 30 Eur (ak ste poistencom zdravotnej poistnovne Union máte zľavu 50% na cestovné poistenie) + transfer z letiska a späť na ostrov Guraidhoo.

Letieť budete s leteckou spoločnosť Air France a v cene letenky máte stravu a nápoje na palube. Batožina je za príplatok. Prestupovať budete v Paríži.

Akciové letenky sú v ponuke od októbra do marca.

Ja som pre vás vybrala termín od 16.3. do 24.3.2020 letenku nájdete tu:

Ak by ste mali záujem o iný termín prípadne by ste chceli ísť na viac dní kontaktujte ma emailom: [email protected]

Tip na ubytovanie:

Penzión Medhufaruinn sa nachádza na pláži a ponúka 4-hviezdičkové ubytovanie v Guraidhoo a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a spoločný salónik. Medzi zariadenia tohto ubytovacieho zariadenia patrí reštaurácia, recepcia s nepretržitou prevádzkou a spoločná kuchyňa spolu s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovacie zariadenie poskytuje hosťom izbovú službu, bankomat a zmenáreň.
Každá izba je vybavená písacím stolom, TV s plochou obrazovkou a vlastnou kúpeľňou. Všetky ubytovacie jednotky v penzióne Medhufaruinn sú vybavené klimatizáciou a šatníkovou skriňou.
Hostia v ubytovacom zariadení si môžu pochutnať na kontinentálnych raňajkách.
Penzión Medhufaruinn ponúka detské ihrisko.

Mesto Male je vzdialené 2 km a mesto Maafushi 3,1 km. Najbližšie letisko je medzinárodné letisko Male, 2,5 km od penziónu Medhufaruinn. Ubytovacie zariadenie ponúka platenú kyvadlovú dopravu na letisko.

Ubytovanie all inclusive na 7 nocí cena 169 Eur/Osoba

Ubytovanie si môžete zarezervovať tu:

Články
Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!