Maledivy z Budapešti za 349 €

Ak ešte nemáte vybratú tohtoročnú dovolenku a chceli by ste sa ísť zohriať do tepla, tak vďaka akciovým letenkám môžete ísť na exotické Maledivy z Budapešti za 349 € s prestupom v Abu Dhabi, kde prenocujete 1 noc na ceste tam aj na ceste späť. Ak by ste si chceli spraviť dlhšiu zástavku v Abu Dhabi a ostať tam viac dní je to samozrejme taktiež možné.

Letieť budete s leteckou spoločnosťou WizzAir a v cene letenky máte príručnú batožinu rozmery (40x30x20 cm). Väčšia batožina je za príplatok.

V ponuke sú za túto a podobnú cenu letenky v termínoch od mája do júla.

Kalendár termínov si môžete pozrieť tu.

Ja som pre vás vybrala termín od 30.5. do 12.6.2023 s prestupom v Abu Dhabi, kde je potrebné prenocovať 1 noc na ceste tam, a taktiež 1 noc aj na ceste späť, nižšie nájdete aj tip na skvelý hotel priamo na letisku za super cenu.

Letenku si môžete zarezervovať tu.

Maledivy, oficiálne známe ako Maldivská republika, sú tropickým rajom, ktorý sa nachádza v Indickom oceáne. Je to súostrovný národ pozostávajúci z reťazca 26 atolov, ktoré tvoria viac ako 1000 koralových ostrovov. Maledivy sú známe svojimi úchvatne krásnymi tyrkysovými vodami, bielymi piesočnatými plážami a bohatým podmorským životom, vďaka čomu sú obľúbenou turistickou destináciou.

Hlavným mestom Maldív je Malé, ktoré je zároveň najväčším mestom a hlavnou vstupnou bránou pre medzinárodných cestovateľov. Malé je známe svojimi farebnými budovami, rušnými trhmi a živou kultúrou.

Celkovo sú Maledivy ohromujúcou tropickou destináciou, ktorá je známa svojou prírodnou krásou, luxusnými letoviskami a živou kultúrou, čo z nich robí vysnívanú destináciu mnohých cestovateľov.

Ak máte nejaké otázky k letenkám, alebo k ubytovaniu kľudne ma môžete kontaktovať rada vám poradím.

Tip na ubytovanie:

Tip na ubytovanie na letisku v Abu Dhabi Premier Inn Abu Dhabi International Airport je priamo dostupný po pasovej kontrole prichádzajúcich cestujúcich prostredníctvom klimatizovanej chodby Skypark v termináloch 1 a 3.

Hotel s nádherným výhľadom zo strešného bazéna ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch, kompletne vybavenú posilňovňu, bar a 24-hodinovú à la carte reštauráciu, izbovú službu a predajne Costa Coffee. Hotel si môžete zarezervovať tu.

Kompletnú ponuku ubytovania na Maledivách si môžete pozrieť tu.

Ak preferujete ubytovanie skôr v rezorte priamo na pláži, s plnou penziou, alebo all inclusive, tak ponuku rezortov na Maledivách si môžete pozrieť tu.

Články

Otázky a odpovede

  •  

Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!