Lisabon z Viedne za 49 Eur

Spravte si výlet do Portugalska konkrétne do Lisabonu letenky sú teraz v akcii za 49 Eur za let tam aj naspäť. Letieť môžete napr. na predĺžený víkend v termíne tam 17.1 a 20.1.2020 späť. Letí sa priamo z Viedne so spoločnosť Laudamotion v cene je malá príručná batožina (veľká príručná iba, ak si dokúpite Priority). Letí sa na hlavné medzinárodné letisko Portela.

V ponuke za túto cenu je viac termínov od decembra do januára. Letenky nájdete v systéme, keď vám systém vyhľadá letenku, tak vľavo hore máte zobraziť celý mesiac aj s cenami leteniek na konkrétny dátum.

Letenku v termíne 17.1. – 20.1.2020 nájdete tu:

Ako sa dostať z medzinárodného letiska Portela do centra:

Lisabonské letisko sa nachádza cca 6 km od centra mesta. Letsko je s centrom mesta spojené červenou linkou metra a zastávka Aeroporto sa vyskytuje na terminály 1. Ak cestujete cez terminál 2, môžete využiť zdrarma letiskové autobusy, ktoré Vás dovezú k zastávke metra. Ďalšou výhodou je, že zastávka Aeroporto sa nachádza v zóne L, takže pre cestu do centra si vystačíte s obyčajným jednorázovým lístkom za 2,85€, prípadne za 1,40€ s Via Viagem Card.

Tip na ubytovanie:

Najlacnejšia možnosť ubytovania je cez www.airbnb.cz (majitelia svojich nehnuteľností prenajímajú izby/byty/domy/apartmány).

Ak nie ste ešte zaregistrovaný na Airbnb, zaregistrovať sa môžete tu:

Pri prvej registrácii cez Airbnb obdržíte kredit na ubytovanie vo výške cca 15 – 30 Eur.

Kompletnú ponuku ubytovania cez Airbnb v Lisabone si môžete pozrieť tu:

Kompletnú ponuku ubytovania v hoteloch/hosteloch/apartmánoch v Lisabone si môžete pozrieť tu: 

Články
Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!