Letenky do Zadaru za 55 €

Radi by ste sa vybrali na letnú dovolenku k Jadranskému moru?V ponuke sú akciové letenky do chorvátskeho Zadaru za 55 € za spiatočný let. Akciové letenky sú v ponuke na mesiac júl a o niečo drahšie sú v ponuke letenky na ostatné mesiace až do októbra 2020.

Ponuku akciových leteniek do Zadaru si môžete pozrieť tu.

V cene letenky máte príručnú batožinu (malú tašku) povolené rozmery sú 40x25x20cm. Väčšia príručnú batožina sa dá dokúpiť v službe priority boarding.

Podmienky vstupu do Chorvátska

Krajina úplne otvorila hranice pre občanov desiatich krajín vrátane Slovenska. Odporúčame pred cestou do Chorvátska vyplniť online formulár na stránke entercroatia.mup.hr

Formulár je určený na urýchlenie vybavenia turistov/prechodu cez hranice. V prípade, ak tak občania neurobia vopred, musia rátať so zdržaním pri vstupe do Chorvátska. Formulár je k dispozícii aj v slovenskom jazyku. Počas pobytu v Chorvátsku musia návštevníci dodržiavať všeobecne platné nariadenia Úradu verejného zdravia.

Pri vstupe na územie Chorvátska nie je potrebné preukázať sa testom na COVID-19. Prejazd (tranzit) do Chorvátskej republiky cez Rakúsko, Slovinsko a Maďarsko je bez obmedzení.

Chorvátsko označil slovenský krízový štáb ako bezpečnú krajinu, môžeme sa odtiaľ domov vrátiť bez nutnosti karantény či testu na COVID-19.

Tip na ubytovanie

Kompletnú ponuku ubytovania v Chorvátsku si môžete pozrieť tu.

Prenájom auta

Ak by ste mali záujem si vypožičať auto a pocestovať po Chorvátsku kompletnú ponuku prenájom áut si môžete pozrieť tu.

Ak máte nejaké otázky k letenke alebo k ubytovaniu kľudne nás môžete kontaktovať radi vám poradíme.

Podľa kategórie

Články

Otázky a odpovede

  •  

Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!