Kenya za 921 Eur all incl. 9 nocí

Ak plánujete exotiku na zimu mám tu pre vás akciu na letenky do Africkej Keni komplet dovolenka vás bude stáť cca 921 Eur/Osoba (letenka 425 Eur + ubytovanie all inclusive 496 + víza, ktoré stoja 45 Eur/Osoba + cestovné poistenie + transfer.

Letieť budete s leteckou spoločnosť Kenya Airways a v cene letenky máte batožinu, stravu a nápoje na palube. Prestupovať budete v Amsterdame.

Letenky za túto cenu sú k dispozícii od októbra do mája.

Ak by ste mali záujem o iný konkrétny termín prípadne by ste chceli ísť na viac dní kontaktujte ma emailom: [email protected]

Ja som pre vás vybrala termín od 5.2. – 14.2.2020 kedy je v Keni top sezóna letenku nájdete tu:

Tip na ubytovanie:

Diani Reef Beach Resort & Spa 4* rezort s wellness centrom Diani Reef Beach sa nachádza na bielej piesočnatej pláži Diani v meste Ukunda. Ponúka súkromnú záhradu s rozlohou 12 hektárov s 2 sladkovodnými bazénmi a wellness centrum, kde si môžete dopriať parný kúpeľ, aromaterapiu a rôzne ošetrenia tváre.
Zo všetkých izieb sa naskytá výhľad na Indický oceán a majú súkromný balkón a priestrannú kúpeľňu s vaňou. K ich vybaveniu patrí satelitná TV, pracovný stôl a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju.
V Coral Rock Café sa podávajú bohaté raňajky formou bufetu. Jedlá orientálnej fusion kuchyne môžete ochutnať v reštaurácii Sake. Reštaurácia Fins ponúka dary mora a grilované pokrmy. K dispozícii sú tiež 3 bary a vo vybrané dni sa konajú aj zábavné večery.
Priamo na mieste si môžete zahrať tenis, stolný tenis a squash a personál hotela pre vás zabezpečí windsurfing, šnorchlovanie a vodné športy.
Rezort je vzdialený 45 minút jazdy autom od centra mesta Mombasa.

Ubytovanie all inclusive na 9 nocí cena 496 Eur/Osoba

Ubytovanie all inclusive si môžete pozrieť tu:

Články
Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!