Dovolenka v Turecku – Antalya jún (letenka + 4* hotel all incl. 7 nocí) od 383 eur

Máme tu pre vás skvelý tip na dovolenku do Antalye v Turecku, kde vás dovolenka all incl. na 7 nocí (hotel + letenka) môže vyjsť od 383 €/osoba.

Letenky sú v akcii z Budapešti do Antalye na jún už od 82 € za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 87 €.

Ak členstvo nemáte, odporúčame kupovať letenky rovno aj s členstvom, ak pôjdete napríklad vo dvojici. Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 40€ a za letenky  zaplatíte podobne, keďže zľava plynúca z členstva sa vám počíta aj na práve kupované letenky. Členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 31.05-07.06.2023.

Ostatné termíny letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding (počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne si môžete dokúpiť aj podpalubnú batožinu.

Tip na ubytovanie

Hotel Adonis 4* s výhľadom na Stredozemné more sa nachádza na nábreží v letovisku Antalya a má skvelé hodnotenie. Ponúka vonkajší bazén s vodnými tobogánmi a izby so súkromným balkónom. Bary a kluby v centre Antalye sú od hotela vzdialené len 5 minút jazdy. Hotel je vzdialený 20 minút jazdy od medzinárodného letiska Antalya.

Hotel v termíne 31.5. – 7.6.2023 na 7 nocí all incl. vás vyjde na 301 €/osoba.

Hotel Adonis 4* si môžete zarezervovať tu.

Ak by ste mali záujem o iný hotel, tak celú ponuku hotelov si môžete pozrieť tu.

Ak máte nejaké otázky k letenkám alebo k ubytovaniu kľudne ma môžete kontaktovať rada vám poradím.

Podľa kategórie

Články

Otázky a odpovede

  •  

Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!