Disneyland z Viedne za 199 Eur

Ak ešte nemáte tip kam zobrať deti na výlet cez jarné prázdniny, tak tu máme pre vás Disneyland z Viedne za 199 Eur v termíne od 16.2. do 19.2.2020.

V cene 199 Eur/osoba máte zahrnuté spiatočnú letenku, ubytovanie na 3 noci, celodenný vstup do 2 Disney parkov, vypožičanie auta na 3 dni.

Vďaka akcii, ktorú má teraz Disneyland v ponuke do 31.3.2020 cena vstupného pre dospelého je za cenu detského lístka, ktorý je teraz v akcii za 65,25 Eur.

Parížsky Disney sú dva samostatné parky vedľa seba Disneyland Paris a Walt Disney Studios Park. Celodenný lístok vám platí do oboch Disney parkov.

Vstupenky do Disney parkov nájdete tu:

Letieť budete z Viedne s leteckou spoločnosťou Laudamotion letí sa na letisko Beauvais a v cene letenky máte 1 ks príručnú batožinu do 5 kg povolené rozmery batožiny sú (40cm x 25cm x 20cm).

Do Viedne na letisko sa viete dostať jednoducho a lacno s autobusmi Slovak Lines, Student Agency alebo Flix busom.

Cena letenky vás bude stáť 55,62 Eur/Osoba. Letenky nájdete tu:

Po prílete na letisko v Paríži Beauvais si môžete požičať auto na 3 dni cena vychádza 99,71 Eur. Tak, ak by ste cestovali napr. 4 osoby auto by vás vyšlo na osobu a deň 8,30 Eur. Cesta trvá z letiska do Disneylandu cca 1,20 hod autom.

Ponuku požičovne áut si môžete pozrieť tu: 

Ak máte nejaké otázky kľudne ma môžete kontaktovať rada vám poradím.

Tip na ubytovanie:

Apartmán Štúdio Disneyland Paris – Terrasse sa nachádza v meste Montévrain 5 minút chôdze od železničnej stanice Val d’Europe a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a s terasou. Do 5 minút sa dostanete do Disneylandu. V pešej vzdialenosti sa nachádza obchod s potravinami, pekáreň a nákupné centrum Val d’Europe.

Apartmán je vzdialený iba 40 minút jazdy vlakom do centra hlavného mesta. Ubytovacie zariadenie ponúka bezplatné parkovisko. Apartmán má veľmi dobré hodnotenie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Cena vychádza pre 2 dospelých a 2 deti na 3 noci spolu 215 Eur/na osobu a noc 17,91 Eur.

Apartmán si môžete zarezervovať tu:

Moderný Apartmán Clean and New Flat s výhľadom do záhrady sa nachádza 5 minút od Disneylandu v Paríži a ponúka ubytovanie so záhradou a terasou, cca 1,5 km od nákupného centra Le Clos du Chêne. K dispozícii je vlastná reštaurácia, bezplatné súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Cena vychádza pre 2 dospelých a 2 deti na 3 noci spolu 299,28 Eur/na osobu a noc 24,94 Eur.

Apartmán si môžete zarezervovať tu: 

Ak by ste mali záujem o iné ubytovanie v okolí Disneylandu kompletnú ponuku si môžete pozrieť tu: 

Články

Otázky a odpovede

  •  

Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!