Cayo Coco z Viedne za 434 Eur (letenka) + ubytovanie all incl. spolu: 970 Eur na 10 nocí

Perfektná akcia na letenky na Kubu konkrétne na Cayo Coco za 434 Eur s odletom z Viedne s dvoma prestupmi vo Frankfurte a v Montreale a na ceste späť s jedným prestupom v Toronte.

Letieť budete s leteckou spoločnosťou Air Canada v cene máte aj zacheckovanú batožinu a jedlo a nápoje na palube.

V ponuke  sú za túto cenu termíny od novembra do mája. Termíny nájdete v systéme, keď vám systém vyhľadá letenku, tak vľavo hore máte zobraziť celý mesiac aj s cenami leteniek.

Letenku napr. v termíne od 20.3. do 30.3.2020 nájdete tu: 

Na Kubu sa vyžadujú víza, ktoré si viete vybaviť na Kubánskej ambasáde v Bratislave stoja 22 Eur a ich vybavenie trvá týždeň. Tí, ktorí nie sú z Bratislavy si víza môžu vybaviť cez cestovnú agentúru Bubo Travel je možnosť si ich vybaviť aj online nemusíte chodiť osobne do Bratislavy. Cena za víza sa pohybuje okolo 30 Eur/osoba a ich vybavenie trvá cca 1-2 pracovné dni.

Pre vstup do Kanady si treba vybaviť eTA (elektronická registrácia) a býva schválená do 72 hod. stojí cca 5 Eur a umožní vám vstup do Kanady. Žiadosť sa podáva online a budete potrebovať platný cestovný pas, platobnú kartu s povolenou platbou cez internet a platnú emailovú adresu.

Link na eTA registráciu nájdete tu: 

Tip na ubytovanie:

Ak by ste mali záujem o ubytovanie v rezortoch all inclusive celú ponuku ubytovania si môžete pozrieť tu.

Ja by som si vybrala hotel Iberostar Mojito 4* hotel sa nachádza na pláži Cayo Coco. Ponúka vonkajší bazén, zariadenia na vodné športy a 5 reštaurácií.

Ubytovanie je vzdialené približne 35 km od delfinária Cayo Guillermo a 12 km od najbližšieho letiska Cayo Coco. Cena ubytovania na 10 nocí vrátane all incl. vychádza na 536 Eur/Osoba.

Ak by ste chceli pocestovať po Kube a chceli by ste bývať u miestnych ľudí najlacnejšia možnosť ubytovania je cez www.airbnb.cz (majitelia svojich nehnuteľností prenajímajú izby/byty/domy/apartmány).

Ak nie ste ešte zaregistrovaný na Airbnb, zaregistrovať sa môžete tu:

Pri prvej registrácii cez Airbnb obdržíte kredit na ubytovanie vo výške cca 15 – 30 Eur.

Kompletnú ponuku ubytovania cez Airbnb  na Kube si môžete pozrieť tu:

Články
Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!