Cayo Coco za 401 Eur z Viedne

Perfektná akcia na letenky na Kubu konkrétne na Cayo Coco za 401 Eur s odletom z Viedne s jedným prestupom v Kanade v Toronte a na ceste späť s prestupom v Toronte a vo Švajčiarskom Zurichu.

Letieť budete s leteckou spoločnosťou Air Canada v cene máte aj zacheckovanú batožinu a jedlo a nápoje na palube.

Termíny za túto cenu sú k dispozícii v januári kedy je na Kube top sezóna. Nájdete ich v systéme, keď vám systém vyhľadá letenku, tak vpravo hore máte ukázať kalendár.

Na Kubu sa vyžadujú víza, ktoré si viete vybaviť na Kubánskej ambasáde v Bratislave stoja 22 Eur a ich vybavenie trvá týždeň. Tí, ktorí nie sú z Bratislavy si víza môžu vybaviť cez cestovnú agentúru Bubo Travel je možnosť si ich vybaviť aj online nemusíte chodiť osobne do Bratislavy. Cena za víza sa pohybuje okolo 30 Eur/osoba a ich vybavenie trvá cca 1-2 pracovné dni.

Letenku napr. v termíne od 16.1. do 28.1.2020 nájdete nižšie.

Pre vstup do Kanady si treba vybaviť eTA (elektronická registrácia) a býva schválená do 72 hod. stojí cca 5 Eur a umožní vám vstup do Kanady. Žiadosť sa podáva online a budete potrebovať platný cestovný pas, platobnú kartu s povolenou platbou cez internet a platnú emailovú adresu.

Link na eTA registráciu nájdete nižšie.

Tip na ubytovanie:

Ak by ste mali záujem o ubytovanie v rezortoch all inclusive celú ponuku ubytovania si môžete pozrieť tu.

Ak by ste chceli pocestovať po Kube a chceli by ste bývať u miestnych ľudí najlacnejšia možnosť ubytovania je cez www.airbnb.cz (majitelia svojich nehnuteľností prenajímajú izby/byty/domy/apartmány).

Ak nie ste ešte zaregistrovaný na Airbnb, zaregistrovať sa môžete cez odkaz nižšie.

Pri prvej registrácii cez Airbnb obdržíte kredit na ubytovanie vo výške cca 15 – 30 Eur.

Kompletnú ponuku ubytovania cez Airbnb na Kube si môžete pozrieť cez odkaz nižšie.

Články
Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!