Barcelona z Viedne za 30 Eur

Spravte si výlet do Barcelony letenky sú teraz v akcii za 30 Eur za let tam aj naspäť. Letieť môžete napr. v termíne ráno tam 19.11 a 20.11.2019 večer späť. Letí sa priamo z Viedne so spoločnosťou Ryanair (prevádzkuje spoločnosť Laudamotion) v cene je malá príručná batožina (veľká príručná iba, ak si dokúpite Priority). Letí sa na hlavné medzinárodné letisko Barcelona International Airport El Prat.

V ponuke je viac termínov od novembra do februára. Letenky v decembri a februári sú za 38 Eur. Letenky nájdete v systéme, keď vám systém vyhľadá letenku, tak vľavo hore máte zobraziť celý mesiac aj s cenami leteniek na konkrétny dátum.

Letenku v termíne 19.11. – 20.11.2019 nájdete tu:

Ako sa dostať z letiska Barcelona International Airport El Prat do centra:

autobusové spojenie

Do centra mesta sa dá pohodlne dostať autobusmi Aerobus A1 a A2, ktoré jazdia každých cca 12 minút a dovezú Vás priamo na Plaza Catalunya k metru aj veľkému obchodnému domu. Cesta nimi zaberie približne 20 minút. Spiatočný lístok stojí 10€.
Alternatívnou možnosťou sú pomalšie linky 46, 105, 106 a nočné linky N16, N17, ktoré odchádzajú v 30 minútových intervaloch z terminálov B a C. Do centra sa dostanete do pol hodiny a za cestovný lístok zaplatíte 2,15 €.

vlakové spojenie

Pomerne lacné a rýchly vlaky RENFE R2 stoja v staniciach Sants, Passeig de Gracia a El Clot v centre mesta. Vlaky odchádzajú každých 30 minút z terminálu 2B, ku ktorému z prvému terminálu premávajú každých 15 minút zelené autobusy PR. Jazda do centra trvá 20 – 30 minút a za lístok, ktorý môžete používať 2 hodiny od označenia aj na metro a autobusy, zaplatíte 4,10€.

Tip na ubytovanie:

Najlacnejšia možnosť ubytovania je cez www.airbnb.cz (majitelia svojich nehnuteľností prenajímajú izby/byty/domy/apartmány).

Ak nie ste ešte zaregistrovaný na Airbnb, zaregistrovať sa môžete tu:

Pri prvej registrácii cez Airbnb obdržíte kredit na ubytovanie vo výške cca 15 – 30 Eur.

Kompletnú ponuku ubytovania cez Airbnb v Barcelone si môžete pozrieť tu:

Kompletnú ponuku ubytovania v hoteloch/hosteloch/apartmánoch v Barcelone si môžete pozrieť tu: 

Články
Už odchádzate ?

Prihláste sa na odber noviniek
najlepšie ponuky čakajú na tých najrýchlejších!